Sprężarki śrubowe Smart – optymalizacja kosztów inwestycji i miejsca

Sprężarka typu smart almig

W tym celu poszukiwane są wydajne, proste w obsłudze oraz atrakcyjne cenowo kompresory śrubowe. Zadanie to idealnie spełnią sprężarki śrubowe Smart. To urządzenia dostosowane do ciągłej pracy i służące do wytwarzania sprężonego powietrza, bez potrzeby inwestowania w budowę dużej sprężarkowni.

Nowoczesne sprężarki Smart – mała ilość miejsca i obniżenie kosztów inwestycji

Ograniczony metraż, jak również inne niesprzyjające warunki inwestycyjne są przyczynkiem do tego, aby poszukiwać innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów wytwarzania sprężonego powietrza. Coraz więcej przedsiębiorstw pragnie stworzyć park maszynowy, który wyróżnia się wydajnością, prostą obsługą, korzystną ceną oraz łatwością w montażu. Niebagatelne znaczenie ma także przyjazna dla serwisu konstrukcja i niewielka powierzchnia, potrzebna do instalacji.

Zadanie to idealnie spełnią sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju Smart. To urządzenia służące do wytwarzania sprężonego powietrza, które nie wymagają posiadania specjalnie przeznaczonego miejsca do ich montażu i obsługi. Dzięki temu, coraz więcej firm rezygnuje z budowy sprężarkowni i wykorzystuje urządzenia, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie koszty inwestycji oraz miejsce do posadowienia są głównymi wyznacznikami podjęcia decyzji o zakupie nowej sprężarki.

Zalety kompresorów przemysłowych Smart

Wykorzystując sprężarki śrubowe Smart otrzymuje się urządzenia, które można przystosować do potrzeb każdego zakładu produkcyjnego, a także firmy świadczącej usługi przy pomocy sprężonego powietrza. Sprzęt ten wyróżniają optymalne koszty inwestycyjne, a także brak potrzeby posiadania dużego metrażu do stworzenia systemu wytwarzania sprężonego powietrza.

Sprężarki śrubowe Smart są rozwiązaniem ekologicznym, gdyż dzięki mniejszemu zużyciu energii, nie wpływają na degradację środowiska naturalnego. Zostały one zaprojektowane zgodnie z normami i restrykcyjnymi dyrektywami Unii Europejskiej oraz standardami ECO 2020. Ich wydajność jest znacznie wyższa ponad tą, określoną przez Europejską Komisję ds. Zużycia Energii. Dzięki temu, są to sprzęty, które w porównaniu ze standardowymi sprężarkami śrubowymi, wyróżniają się wysoką wydajnością oraz energooszczędnością. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja stanowi skuteczną zaporę przed dostającym się do podzespołów i innych elementów kurzem, wodą, a także innymi zanieczyszczeniami.

Niewielkie rozmiary i maksymalna wydajność – sprężarki śrubowe Smart

Brak powierzchni na stworzenie parku maszynowego opartego o sprężarki śrubowe nie stanowi obecnie żadnego problemu. Wykorzystując kompresory śrubowe Smart z napędem silnikami w klasie IE3 oraz wtryskiem oleju, można korzystać z nowoczesnych i niezawodnych urządzeń, które mogą posłużyć do stworzenia wydajnego i łatwego w obsłudze parku maszynowego, służącego do wytwarzania sprężonego powietrza.

Istotną zaletą sprężarek śrubowych Smart jest to, że ich codzienna praca nie powoduje nadmiernej emisji hałasu. Rozwiązanie to wpływa na komfort obsługi, a także nie powoduje perturbacji zdrowotnych pracowników znajdujących się nieopodal parku maszynowego. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie, z racji ograniczonej ilości miejsca, gdy system wytwarzania sprężonego powietrza jest posadowiony w pobliżu stanowisk pracy obsługiwanych przez osoby zatrudnione w konkretnym zakładzie produkcyjnym czy firmie usługowej. Niewielkie rozmiary sprężarki śrubowej Smart umożliwiają, nie tylko wprowadzenie oszczędności za zużycie energii elektrycznej, ale również minimalizują koszty inwestycji.

Wybierając sprężarki śrubowe Smart, każda firma otrzymuje sprzęt niezawodny, bezawaryjny i wydajny, którego obecność nie wiąże się z potrzebą zagospodarowania miejsca na sprężarkownię  i poniesienia dużych wydatków związanych z tego typu inwestycją.

Zadaj pytanie Ekspertowi

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni fachowe doradztwo w procesie tworzenia systemów sprężania powietrza.