Kontakt

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z naszym warszawskim biurem.

Dane Spółki

NIP: 522 28 46 438
REGON: 140927665

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr. konta: 97 1750 0009 0000 0000 0893 0497

KRS: 0000281375
Sąd Rejonowy dla m.st. W-wy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy opłacony w całości 800.000,00 zł.

Konsultanci Handlowi


Katalog sprężarek

Nasz katalog zawiera bogaty typoszereg sprężarek o mocach od kilku do nawet kilkuset kW. Dobór optymalnego urządzenia jest kluczową kwestią, której nie można bagatelizować.

Serwis sprężarek

Serwis kompresorów i sprężarek jest ważną częścią naszej codziennej działalności. Zakup sprężarki w naszej firmie łączy się z kompleksową obsługą posprzedażową, w której skład wchodzą wszystkie niezbędne czynności serwisowe. Obejmują one nie tylko wymianę materiałów eksploatacyjnych ale również w przypadku wystąpienia awarii naprawy i remonty główne. Serwis kompresorów dostępny jest przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że zatrzymanie produkcji z powodu awarii sprężarek może generować bardzo wysokie koszty.

Sprężarki AG Kompressoren

Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów firma ALMiG Kompressoren Polska S.A dostarcza pod marką AG Kompressoren wysokiej jakości urządzenia o długiej żywotności. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że stacje wytwarzania sprężonego powietrza są innowacyjne, tanie w eksploatacji oraz przyjazne środowisku.

Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznego i mailowego, jak również odwiedzenie nas bezpośrednio w warszawskiej siedzibie firmy.


    Formularz kontaktowy

    Postaw na wysokiej jakości systemy sprężonego powietrza, doświadczenie, profesjonalizm działania oraz kompleksowość usług. Zapraszamy!

    Serwis sprężarek 24/7

    Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni fachową naprawę i serwis sprężarek i kompresorów powietrza.

    Tak do nas dojedziesz