Sprężarki śrubowe Focus – ekonomiczne i wydajne o szerokim spektrum mocy

Sprężarka śrubowa Almig

Doskonałym sprzętem są sprężarki śrubowe Focus, które zostały stworzone z myślą o przedsiębiorcach pragnących ograniczyć nadmierne zużycie energii elektrycznej w swoich zakładach produkcyjnych i firmach świadczących usługi przy pomocy kompresorów przemysłowych.

Nowoczesne sprężarki śrubowe Focus

Istotnym aspektem przy podejmowaniu decyzji zakupowej, dotyczącej konkretnego modelu sprężarki śrubowej, są jej parametry techniczne, a także wydajność i ekonomika pracy. Dlatego też, wielu przedsiębiorców decyduje się na sprężarki śrubowe, które oprócz niezawodnej pracy i bezawaryjności, ograniczają ilość zużytej energii elektrycznej, potrzebnej do obsługi tego parku maszynowego. Doskonałym przykładem sprzętu, który idealnie spełni potrzeby osób pragnących zaoszczędzić na rachunkach za zużycie prądu, są sprężarki śrubowe Focus. To wysokiej klasy sprzęt, który z jednej strony pozwala przedsiębiorcom zminimalizować koszty związane z obsługą kompresorów przemysłowych, z drugiej zaś przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Wybierz sprzęt kompaktowy i wydajny w działaniu

Kompresory przemysłowe Focus, dzięki napędowi bezpośredniemu, wykluczają konieczność wymiany pasów, co znacznie wpływa na redukcję kosztów konserwacji tego sprzętu. Dodatkową zaletą urządzeń jest ich budowa. Sprężarki śrubowe Focus posiadają odpowiednią konstrukcję, dzięki czemu zapewniają łatwy dostęp do wykonywania wszelkiego typu prac konserwacyjnych i serwisowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie na wykonanie rocznych przeglądów czy niezbędnych prac serwisowych, bez potrzeby czasochłonnego rozbierania konkretnych modułów, czy podzespołów. Dzięki temu wykonanie serwisu i konserwacji nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Sprężarki śrubowe Focus wykazują bardzo dużą żywotność zespołu śrubowego, ponieważ wyeliminowano tutaj naprężenia poprzeczne negatywnie oddziaływujące na łożyska. Przemyślana konstrukcja kompresorów przemysłowych Focus jest dedykowana osobom, którym zależy na posiadaniu sprężarki o niskich kosztach utrzymania, a także przeniesieniu napędu bez strat poprzez zamontowane sprzęgło.

Dodatkowe zalety, jakie wiążą się z posiadaniem kompresorów przemysłowych z linii Focus

Nowoczesne sprężarki śrubowe Focus wyposażone są w wysokowydajne silniki, które zmniejszają nadmierne zużycie energii elektrycznej. To park maszynowy o wysokiej wydajności, ale także niezawodności. Sprężarki śrubowe Focus są odpowiednie dla bardzo małych zakładów produkcyjnych, ponieważ znaczna redukcja emisji hałasu nie wpływa na obniżenie jakości pracy osób zatrudnionych w tym przedsiębiorstwie i zmuszonych znajdować się w pobliżu parku maszynowego. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, właściciel firmy nie musi inwestować w dodatkowe zabezpieczenia przed nadmierną emisją hałasu, co wpływa na obniżenie kosztów inwestycji związanych z nabyciem nowej sprężarki śrubowej.

Polecany sprzęt wyróżniają silniki, które pracują na małych prędkościach w połączeniu z dużymi blokami śrubowymi. Wpływa to na niskie koszty konserwacji i obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Sprężarki Focus są bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ wszystkie niezbędne i istotne dla ich działania parametry są widoczne na bardzo czytelnym wyświetlaczu. Dzięki temu z łatwością można obsługiwać sterownik mikroprocesorowy, a także czuwać nad prawidłową pracą urządzenia.

Wybierając sprężarki śrubowe Focus z pewnością otrzymuje się sprzęt niezawodny o niewielkich rozmiarach, który posiada doskonały stosunek sprawności do ogólnego poboru energii elektrycznej. To urządzenie dedykowane dla każdego zakładu produkcyjnego czy firmy, w której dąży się do ograniczenia ilości zużywanej energii elektrycznej niezbędnej do obsługi kompresorów przemysłowych.

Zadaj pytanie Ekspertowi

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni fachowe doradztwo w procesie tworzenia systemów sprężania powietrza.