Sprężarki COMPACK 2-3 – poręczne i wydajne do małych zakładów produkcyjnych i usługowych

AG Kompressoren sprężarka Compack

Doskonałymi urządzeniami, które spełnią oczekiwania właścicieli wyżej wymienionych firm, są kompresory przemysłowe Compack 2-3.

Jakie sprężarki wybrać do małych zakładów produkcyjnych i firm?

Zakłady produkcyjne i usługowe, które wykazują relatywnie niskie zapotrzebowanie na sprężone powietrze lub też nie dysponują wystarczająco dużą ilością miejsca na stworzenie sprężarkowni, potrzebują odpowiednich kompresorów przemysłowych. Powinny być to sprężarki, które są nie tylko wydajne i bezawaryjne w działaniu, lecz także mogą pracować w dowolnie wybranym miejscu. Kompresory przemysłowe dostosowane do potrzeb niewielkich zakładów usługowych i produkcyjnych powinny być atrakcyjne cenowo dla klienta oraz spełnić wszystkie jego oczekiwania. Warto jest inwestować w urządzenia proste, które nie nastręczają dużych problemów w ich codziennej eksploatacji, konserwacji oraz wymianie poszczególnych podzespołów.

Do tej kategorii urządzeń zaliczają się z pewnością kompresory przemysłowe Compack 2-3 marki AG KOMPRESSOREN. To urządzenia o kompaktowych wymiarach, bardzo poręczne i wydajne, przeznaczone głównie dla działalności gospodarczych o niewielkim zasięgu. Urządzenia te służą do wytwarzania sprężonego powietrza, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem firmy. Są one niezwykle łatwe w montażu i pracują cicho, dlatego też mogą znajdować się w bezpośrednim otoczeniu osób wykonujących inne prace.

Zalety kompresorów Compack 2-3

Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wydłużyć okresy pomiędzy kolejnymi okresami konserwacji. Jest to rozwiązanie dopasowane do przedsiębiorstw, którym zależy na ograniczeniu wydatków związanych z eksploatacją i przeglądami okresowymi konkretnych maszyn wykorzystywanych do prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Kompresory przemysłowe Compack 2-3 nie wymagają dużej powierzchni do instalacji i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie koszty inwestycji oraz miejsce do ich posadowienia są główną determinantą, przeważającą przy wyborze i zakupie tego typu sprzętu. Wysokiej jakości sprężarki Compack 2-3 wyróżniają się nowoczesną technologią ich produkcji. Są to urządzenia o znacznie dłuższej żywotności niż tradycyjnie używane sprężarki dzięki niskiej prędkości obrotowej wpływającej na wydłużenie czasu eksploatacji tych kompresorów.

Dlaczego sprężarki Compack 2-3 są tak popularne?

Kompresory przemysłowe Compack 2-3 AG KOMPRESSOREN wyróżnia obudowa, która chroni czułe podzespoły i elementy wewnętrzne przed wpływem wielu czynników zewnętrznych. Chodzi tutaj szczególnie o kurz, mikrocząsteczki, parę wodną i wilgoć. Powyższe czynniki mogą uszkodzić podzespoły sprężarki, jak również spowodować korodowanie niektórych jej elementów. Odpowiednio zaprojektowana, szczelna obudowa, pozwala także na użytkowanie tego typu sprzętu w miejscach narażonych na częste lub codzienne występowanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu kompresory Compack 2-3 idealnie spełnią oczekiwania firm zajmujących się produkcją, której towarzyszy nagromadzenie pary wodnej czy nadmiaru wilgoci.

Niski poziom hałasu i energooszczędność – główne atuty sprężarek Compack 2-3

Nowoczesne i wydajne sprężarki Compack 2-3 to urządzenia dostosowane do pracy ciągłej. Wyróżniają się one niskim zużyciem prądu w porównaniu ze standardowymi sprężarkami, pracującymi w trybie dziennym lub eksploatowanymi przez większą część roku kalendarzowego. Sprężarki Compack 2-3 to urządzenia, które emitują niski poziom hałasu, a jednocześnie zapewniają maksymalną moc działania, bez względu na panujące warunki atmosferyczne czy aktualne wymogi produkcyjne lub usługowe. Godnym podkreślenia faktem jest to, że sprężarki Compack 2-3 wyróżniają się łatwą wymianą poszczególnych elementów, a także obsługą, która nie wymaga specjalistycznego szkolenia pracowników.

To jedne z wielu zalet jakimi odznaczają się to urządzenia, dlatego cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród małych oraz średnich zakładów produkcyjnych i usługowych.

Zadaj pytanie Ekspertowi

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni fachowe doradztwo w procesie tworzenia systemów sprężania powietrza.