Nowe sprężarki w ofercie AG Kompressoren

Sprężarka typu smart almig

Są to urządzenia dostosowane do wymagań współczesnych przedsiębiorstw, które wykorzystują sprężone powietrze do świadczenia usług lub realizowania cyklu produkcyjnego.

Zaawansowane technologicznie sprężarki Flexi

Nowoczesne sprężarki firmy AG Kompressoren to wyjątkowa oferta dla przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości czy zakresu działania.

Urządzenia te doskonale sprawdzą się zarówno w małych, średnich, jak i dużych zakładach produkcyjnych lub firmach świadczących usługi przy pomocy sprężonego powietrza.

Na szczególną uwagę zasługują sprężarki Flexi należące do najwyższej klasy kompresorów przemysłowych pod względem oszczędności energii elektrycznej. Dzięki ich zastosowaniu można obniżyć koszty zużycia energii aż o 35% w porównaniu do tradycyjnych modeli sprężarek dostępnych w sprzedaży rynkowej.

Sprężarki śrubowe Flexi to urządzenia o zmiennej wydajności wyposażone w napęd pasowy (do 18,5 kW) oraz napęd bezpośredni (od 22 kW) i wtrysk oleju. Są one nowoczesnymi modelami kompresorów przemysłowych, głównie dlatego, że zastosowano w nich znacznie wydajniejsze silniki warunkujące dłuższą pracę urządzeń, a także odpowiednią moc dostosowaną do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Oprócz tego sprężarki Flexi wyróżnia elektronicznie sterowana częstotliwość napędu, a także inteligentny sterownik i dostosowanie do aktualnego zapotrzebowania procesu na sprężone powietrze.

Kompresory Smart – wyjątkowej jakości urządzenia

W ofercie sprzedażowej firmy AG Kompressoren pojawiły się także wysokiej jakości sprężarki śrubowe z wtryskiem olejowym i napędem wykorzystującym przekładnie pasowe. Urządzenia te zaliczane do kategorii Smart są optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, którym zależy na posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, przyjaznego dla środowiska naturalnego.

Sprężarki Smart posiadają doskonały stosunek jakości do ceny. To urządzenia łatwe w montażu, pracujące wyjątkowo cicho, dzięki czemu można je umieścić w zakładach produkcyjnych lub firmach świadczących usługi przy pomocy sprężonego powietrza bez potrzeby organizowania i budowania sprężarkowni.

Sprężarki śrubowe Smart wyróżniają się bardzo nowoczesną konstrukcją, która jest przyjazna dla osób przeprowadzających prace serwisowe oraz obowiązkowe przeglądy okresowe. Dzięki łatwemu dostępowi do poszczególnych podzespołów, przedsiębiorstwo nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych ze skomplikowanym i czasochłonnym serwisowaniem tego typu urządzeń, a także przeprowadzaniem przeglądów okresowych, które z powodu znacznych utrudnień wymagają uiszczenia dodatkowej opłaty.

Sprężarki śrubowe Strong – sprzęt energooszczędny

Dla osób, które poszukują oszczędnych w eksploatacji sprężarek śrubowych o zmiennej wydajności z wtryskiem oleju i napędem bezpośrednim, poleca się kompresory przemysłowe Strong. To urządzenia z silnikami z magnesami trwałymi w klasie IE4 o mocy 7,5 do 250 kW. Są to bardzo ekonomiczne sprężarki służące do produkowania sprężonego powietrza w relatywnie niskiej cenie.

Rozwiązanie to jest dedykowane firmom, które wykorzystują sprężarki śrubowe o zmiennej wydajności, ale zależy im na minimalizowaniu kosztów związanych z ich eksploatacją. To doskonała propozycja dla wszystkich przedsiębiorstw, które prowadzą swoją działalność w oparciu o medium, jakim jest sprężone powietrze, ale wykorzystują je dodatkowo, oprócz innych usług świadczonych przez posiadaną przez nich firmę.

Modele Strong to sprężarki śrubowe, które można monitorować w trakcie ich pracy. Inteligentne sterowniki i łatwa obsługa przy pomocy ekranu dotykowego z intuicyjnym menu to jedne z wielu zalet tego typu urządzeń.

Zadaj pytanie Ekspertowi

Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni fachowe doradztwo w procesie tworzenia systemów sprężania powietrza.